Rekreační dům Kreischberg

Celkem 21 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
47° 04' 38.534"N, 14° 03' 25.672"E

Rekreační dům Kreischberg

Popis nemovitosti:

V malebném a útulném zimním středisku St. Lorenzen na úpatí hory Kreischberg, v největší lyžařské oblasti v okolí, se nachází tento dům. Sjezdovky se nachází 2 km od tohoto domu.
Pro tento dům platí, že není nutné pronájem, platí zde režím Zweiwohnsitz. Uvedená cena je bez DPH a bez poplatků, DPH se nehradí, pokud se objekt bude pronajímat.

. • Ski-in a Ski-out na úpatí sjezdovky a nástupní stanice kabinové lanovky. Fantastická lyžařská oblast pro rodiny, se 40 km sjezdovek. Závodní dráha pro MS ve snowboardingu, v roce 2015 se zde bude konat mistrovství světa.
• V centru příjemného zimního střediska St. Lorenzen. 18-ti jamkové golfové hřiště a historické centrum (Altstadt) města Murau několik minut autem.

Navzdory sportovním ambicím Kreischbergu je tato lyžařská oblast vhodná i pro rodiny s dětmi. Je navržena tak, abyste se vzájemně neustále potkávali, a moderní lanovky optimalizují dopravu. Zajímavé je, že celou oblast můžete projet modrými sjezdovkami, sjezd do údolí je bezproblémový. Každý kout a každý svah je možné sjet jak jednoduššími trasami, tak těmi těžšími. Přestože je Kreischberg přátelský vůči méně trénovaným lyžařům, i ti nejlepší lyžaři se sem pravidelně vracejí, neboť zde mají jistotu přírodního sněhu.

Cena:
450.000 €
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
RA-39
Typ domu:
Vila
Operace:
Prodej
Adresa:
Sankt Georgen am Kreischberg
Plocha pozemku:
506 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Dřevěné trámové
Umístění objektu:
Okraj obce
Komunikace:
Asfaltová
Stáří objektu:
8
Rok kolaudace:
2016
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Prodejce:
realitní makléř: Adrianus Coolbergen
Drs Adrianus Coolbergen
telefon: +420602425178
addy@coolbergen.net