Eisenerz

Celkem 35 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Eisenerz, Bezirk Leoben, Steiermark, 8790, Österreich

Eisenerz

Popis nemovitosti:

Alpin Resort Erzberg je rezidenční oblast zahrnující 350 apartmánů, které jsou postupně rekonstruovány a nabízí tak komfortní rekreační bydlení. Apartmány jsou dodávány na klíč, kupující se mohou rozhodnout mezi tradičním nebo moderním designem vybavení. Apartmány se nachází ve dvoupodlažních domech – se čtyřmi nebo šesti apartmány. Pro zvýšení komfortu užívání mají všechny apartmány balkon.

Cílem tohoto projektu je vytvořit pocit „zahradního města“. Charakteristická architektura domů, listnaté aleje, parky a zeleň působí útulným dojmem, avšak pohled na impozantní horskou kulisu je stálou připomínkou, že jste v reálném Rakousku.

Apartmány se prodávají se zaručenými výnosy z pronájmu ve výši 5 %. na dobu 7 let. První až čtvrtí fáze projektu jsou vyprodány, nyní se realizuje pátá fáze. Projekt je velmi úspěšný a nabízí veškeré výhody letní a zimní turistiky.


Pronájem a správa jsou řízeny centrálně. K dispozici jsou služby recepce a další služby. Tyto služby jsou hodnoceny úrovní *** a jsou zajímavé pro širokou škálu klientů.

Projekt Eisenerz je developerským projektem společnosti Almdorfbau ve spolupráci s týmem „Austrian Alpine Chalets“: http://www.austrianalpinechalets.com/

Více informací najdete na Eisenerz

Cena:
od 149.900 €
Typ nemovitosti:
Projekt
Číslo nemovitosti:
RA2
Operace:
Prodej
Adresa:
Eisenerz
Umístění objektu:
centrum obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
Prodejce:
realitní makléř: Adrianus Coolbergen
Drs Adrianus Coolbergen
telefon: +420602425178
addy@coolbergen.net

Aktuálně v nabídce

náhledpůdorysev. čísloč. bytutyp bytuplochacenavíce
2. podlaží
-
-
RA-27 4+kk99 m2-prodáno
-
-
RA-30 5+kk164 m2299.900 € více