Eisenerz

Celkem 38 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Eisenerz, Bezirk Leoben, Steiermark, 8790, Österreich

Eisenerz

Popis nemovitosti:

Alpin Resort Erzberg je rezidenční oblast s apartmány, které jsou postupně rekonstruovány a nabízí tak komfortní rekreační bydlení. Apartmány jsou dodávány na klíč a. nachází se ve dvoupodlažních domech s čtyřmi apartmány. Pro zvýšení komfortu užívání mají všechny apartmány balkon.

Cílem tohoto projektu je vytvořit pocit „zahradního města“. Charakteristická architektura domů, listnaté aleje, parky a zeleň působí útulným dojmem, avšak pohled na impozantní horskou kulisu je stálou připomínkou, že jste v reálném Rakousku.

Apartmány se prodávají se zaručenými výnosy z pronájmu ve výši 5 %.na dobu 7 let. První až třetí fáze projektu jsou vyprodány, nyní se realizuje čtvrtá fáze. Projekt je velmi úspěšný a nabízí veškeré výhody letní a zimní turistiky. Pronájem apartmánů je na základě místní regulace povinný.


Pronájem a správa jsou řízeny centrálně ve spolupráci renomované agentury Alps Residence z Innsbruck. K dispozici jsou služby recepce a další služby. Tyto služby jsou hodnoceny úrovní *** a jsou zajímavé pro širokou škálu klientů. Správce resortu mluví plynule česky.

Projekt Eisenerz je developerským projektem společnosti Almdorfbau ve spolupráci s týmem „Austrian Alpine Chalets“: http://www.austrianalpinechalets.com/
Více informací najdete na Eisenerz />
Prohlidky provádíme osobně a zajistíme pro Vás rekreační pobyt za sníženou cenu za účelem poznání lokality pro koupě bytu.

Cena:
od 149.900 € + zakonné poplatky platné v Rakousku
Typ nemovitosti:
Projekt
Číslo nemovitosti:
RA2
Operace:
Prodej
Adresa:
Eisenerz
Umístění objektu:
Centrum obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 78/2013 Sb.
Prodejce:
realitní makléř: Adrianus Coolbergen
Drs Adrianus Coolbergen
telefon: +420602425178
addy@coolbergen.net

Aktuálně v nabídce

náhledpůdorysev. čísloč. bytutyp bytuplochacenavíce
2. podlaží
-
-
RA-38 2+kk38 m2110.000 € více
-
-
RA-30 3+kk54 m2149.900 € více
-
-
RA-34 4+kk54 m2174.900 € rezervováno
-
-
RA-27 3+kk63 m2164.900 € více